5. Birlik ve Beraberlik İftar Yemeğimiz

17.05.2019 tarihinde muhtarlığımız önünde  5. sini gerçekleştirdiğimiz iftar yemeğimize katılan Adana milletvekillerimiz Sn. Müzeyyen Şevkin, Sn. Orhan Sümer, Sn. Ayhan Barut, Sn. Burhanettin Bulut, Adana büyükşehir belediye başkanı Sn. Zeydan Karalar, Seyhan Belediye başkanımız Sn. Akif Kemal Akay, Çukurova belediye Başkan Yardımcısı Sn. İsmail Özgen, İYİ parti il Başkanı Sn.Göktürk Boyvadoğlu, Ak Parti Seyhan ilçe başkanı Sn.Ahmet Akan, Sn.Meclis üyelerimiz, Sn.Muhtarlarımıza, Yetimler Cemiyeti Başkanı Sn. Gökhan Duru, Kadın adayları destekleme derneği başkanı Sn. Elife Elife Şen Müftüoğlu, Sivil toplum kuruluşları yöneticileri, Okul müdürlerimize, Cami hocalarımıza, Katılım sağlayan tüm mahalle sakinlerim ve dostlarıma çok teşekkür ederim.
İftar yemeğimizin ortamının hazırlanmasında emekleriyle destek veren Sn. Azalarım, Gönüllü çalışan mahalle sakinlerime, Adana büyükşehir belediyesi Temizlik, Masa sandalye birimine ve Kültür müdürlüğüne, Seyhan belediyesi Temizlik ve Masa sandalye birimine, Çukurova belediyesi Masa sandalye birimine, Kardelen Yemekçilik firmasına, her yıl olduğu gibi bu senede duamızı okuyan Sn. Ali Sertdemir Hocamıza ve herkese çok teşekkür ederim.
İyiki varsınız…

“İftar Konuşma Metnim
Sayın milletvekillerimiz, Sayın Belediye Başkanlarım, Kıymetli Müdürlerim, Daire Amirlerim, Yöneticilerim ve bu güzel günde, bizleri yalnız bırakmayan, saygıdeğer mahalle sakinlerim,
Bu yıl 5.sini düzenlediğimiz Geleneksel İftar Yemeğimize hepiniz hoşgeldiniz!
31 Mart 2019’da yapılan yerel seçimler neticesinde 2. kez Yeşilyurt Mahallesi Muhtarı olarak seçilerek yeni dönemde de mahalleme hizmet edecek olmanın mutluluğu içerisindeyim.
Nüfusu bakımından çoğu ilçeden hatta bazı illerden bile büyük olan Yeşilyurt Mahallemizde, elimizden geldiğince sorunları çözmek için gayret ediyoruz. Katılımcı bir anlayışla, sizlerin bildirimleri ve geri dönüşleri doğrultusunda mahallemize ait her tür sorunu ilgili mercilere iletip en kısa sürede çözüme kavuşması için çabalıyoruz ve sürecin takipçisi oluyoruz. Bu süreçte, sorunların çözümü için özverili çalışmalarıyla mahallemize hizmet veren belediye çalışanlarımız başta olmak üzere katkı sağlayan tüm kişi ve kurumlara herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğin zirve yaptığı bu müstesna Ramazan Ayı münasebetiyle bizlerin davetine icabet ederek iftar yemeğimize katılan herkese teşekkürlerimi sunar, bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Ayının tüm ülkemize ve İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

                             YEŞİLYURT MAHALLE MUHTARI

                             Günay ŞAHİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir