03.09.2014 Kaymakamımız Ahmet Okur, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Kaymakamımız Ahmet Okur, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Kaymakamımız Ahmet Okur, Nezihe Yalvaç Otelcilik ve Turizm Okulunda İlçemiz mahalle muhtarları ile  bir araya geldi.

Kaymakamımız Ahmet Okur, zaman zaman gerek mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek gerekse de mahalle ziyaretlerinde bulunarak   mahallelerin sorunları hakkında muhtarlardan bilgiler alarak sorunların çözümü konusunda çalışmalar yapmaktadır. Yine mahalle muhtarlarının sorunlarını dinlemek ve vatandaşların iş ve işlemlerin kolaylaştırılması hususunda yapılan çalışmalar hakkında mahalle muhtarlarına bilgi vermek için muhtarlarla bir araya geldi. Kaymakamımız Ahmet Okur önce muhtarlarla birlikte kahvaltı yapıp daha sonra turizm okulunun toplantı salonunda 2014 yılı itibariyle uygulamaya konulan E-Vakıf ve E-Tüketici sistemleri hakkında yapılan çalışmaları ve bu konuda muhtarlara düşen görevler hakkında muhtarlara bilgiler verdi.
Kaymakamımız Ahmet Okur konuşmasının ardından mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi ve sorunların çözümleri konusunda daire amirlerine anında talimatlar verdi.
Toplantıya, Kaymakamımız Ahmet Okur’un yanı sıra, Seyhan ilçe Emniyet Müdürü Andaç Çelebi, Daire Amirleri ve Seyhan ilçe Mahalle Muhtarı Katıldı.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yesilyurtmahalle/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373